stars

کامپیوتر :: خدمات شبكه

انواع رابط های فیبر نوری (پیگتیل و پچکورد) اکسین

stars



شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) ارائه کننده ی انواع پیگتیل و پچ کورد فیبر نوری (Fiber Optic Pigtail & Patch Cord)، آداپتور سیمپلکس و داپلکس فیبر نوری (Fiber Optic Simplex & Duplex Adapter) و تضعیف کننده فیبر نوری (Attenuator) می باشد.

پیگتیل فیبر نوری
پچکورد فیبر نوری
پیگتیل سینگل مود
پیگتیل مالتی مود
پچکورد سینگل مود
پچکورد مالتی مود
تولید پیگتیل و پچکورد فیبر نوری
تولید پیگتیل و پچکورد سینگل مود
تولید پیگتیل و پچکورد مالتی مود
پچ کورد SC-SC
پچ کورد SC-LC
پچ کورد SC-FC
پچ کورد SC-ST
پچ کورد LC-LC
پچ کورد LC-FC
پچ کورد LC-ST
پچ کورد FC-ST
پیگتیل فیبر نوری LC مالتی مود
پیگتیل فیبر نوری LC سینگل مود
پیگتیل فیبر نوری SC مالتی مود
پیگتیل فیبر نوری SC سینگل مود
آداپتور فیبر نوری
آداپتور ثابت و هیبرید
آداپتور SC
آداپتور LC
آداپتور FC
آداپتور ST
آداپتور DIN
آداپتور سیمپلکس
آداپتور داپلکس
سیمپلکس و داپلکس
اتنییتور فیبر نوری
تضعیف کننده مخابراتی
تضعیف کننده فیبر نوری
Patch Cord SC-SC
Patch Cord SC-LC
Patch Cord SC-FC
Patch Cord SC-ST
Patch Cord LC-LC
Patch Cord LC-FC
Patch Cord LC-ST
Patch Cord FC-ST
SC Pigtail
LC Pigtail
FC Pigtail
ST Pigtail
Pigtail
simplex
duplex
Attenuator
Single Mode
Multi Mode
SC Adapter
LC Adapter
FC Adapter
ST Adapter
09124252535
نام
اکسین تلکام
آدرس ایمیل
oxintelecom@gmail.com
آدرس
تهران، خ ولیعصر، خ مطهری، خ لارستان، ک افتخاری نیا شرقی، پ 12، واحد 8
بروزرسانی
1348-10-11
انقضا
1396/10/20
قیمت
 1257 بازدید
پرسش از آگهی دهنده
نام
پست الکترونیک
پرسش
تازه های کامپیوتر :: خدمات شبكه
تجهیزات حرفه ای، قدرتمند و محبوب سیسکو سهم بسیار عمده ای در بازارهای جهانی به خصوص در بازار شبکه ایران دارد . سیسکو سیتی آمادگی خود را جهت عرضه انواع روتر ها ، سوئیچ ها و ماژول های مربوطه ی تجهیزات

شبکه هزاره تلفن: 88304650

-
-


Sys شرکت ibc فروش کابل های شبکه را با قیمت کاملا رقابتی در بازار تهران و ایران شروع نموده است. IBC ارائه کننده خدمات نصب و راه اندازی کلیه تحهیزات بلدن بر اساس استانداردهای شبکه و الزامات نصب محصولات نمایندگی

مهناز افشار تلفن: 88951117

-
-


Sys شرکت ibcبا مشاوره فنی رایگان و ارائه طرح جهت پروژه های شبکه را ، به صورت تضمینی جهت سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی با تجهیزات متنوع در سراسر کشور به انجام می رساند . انواع کابل های مسی شبکه را

مهناز افشار تلفن: 88951117

-
-


Sys Ibc شرایط نمایندگی کابل شبکه را برای شما همکاران گرامی در شهرهای مختلف ایران اسلامی فراهم می نماید و شما سروران می توانید نماینده کابل بلدن و نماینده کابل نکسانس در شهر خود باشید. فروش کابل بلدن ,

مهناز افشار تلفن: 88951117

-
-


Sys Ibc تنها مرکز پخش کابل و تنها مرکز ارائه دهنده کابل شبکه آمریکایی( کابل بلدن آمریکایی ) کابل بلدن 8 رشته مس و تنها مرکز فروش پچ کورد بلدن ( پچ مورد بلدن اورجینال) می باشد که بازر کابل شبکه را تسخیر نموده

مهناز افشار تلفن: 88951117

-
-


sys نمایندگی فروش کابل شبکه برندرکس Cat6 Plus , Cat5 ( GigaPlus ) , Cat 7 , Cat6a ( Brand-Rex Network Cable ) و مدل های FTP نمایندگی فروش انواع کیستون برندرکس Tools Free و کیستون معمولی برندرکس ( Keystone Brand-Rex) Cat 6 , Cat 5 , Cat 7 , Cat6a و مدل های FTP نمایندگی

مهناز افشار تلفن: 88951117

-
-


SYS فروش پریز شبکه بلدن اورجینال پریز شبکه توکار بلدن با قیمتی متفاوت فروش تجهیزات شبکه بلدن فروش کابل شبکه بلدن فروش انواع پچ پنل شبکه فروش پچ پنل Cat5e بدون شيلد – فروش پچ پنل Cat5e شيلدار فروش پچ پنل

مهناز افشار تلفن: 88951117

-
-


SYS پچ پنل هاي AMP مانند کابل هاي بلدن و پچ کوردهاي بلدن به دو صورت شيلدار و بدون شلد عرضه مي شود: 1- پچ پنل Cat6UTP AMP 2- پچ پنل Cat6STP AMP 3- پچ پنل Cat5eUTP AMP پچ پنل هاي AMP در تعداد پورت هاي متنوع ارائه مي گردد: 1- پچ

مهناز افشار تلفن: 88958489

-
-


SYS The Nexans Essential 1HU twisted pair patch panel is based on 19" frame dimensions. It is easy to manage thanks to the cable guide tie wrap support. The use of patch guides (sold separately) allows an orderly arrangement of patch cords پچ کورد بلدن,فروش پچ کورد بلدن,پچ کابل بلدن,فروش پچ کابل بلدن,پچ

مهناز افشار تلفن: 88951117

-
-


SYS پچ کوردبلدن همانند کابل بلدن از بهترین مواد و بالاترین درصد خلوص ممکن مس ساخته شده است. پچ کورد بلدن در طول‌ها و رنگ‌های مختلف عرضه می‌گردد. طول و Category کابل‌های به قرار زیر می‌باشد: ● پچ کورد 30

مهناز افشار تلفن: 88958489

-
-