stars

تازه های کامپیوتر :: خدمات شبكه
شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) وارد کننده و تولید کننده انواع پچ پنل فیبر نوری و باکس فیبر نوری می باشد. پچ پنل ها از لحاظ محیط استفاده به دو نوع indoor و outdoor تقسیم می شوند که نوع outdoor آن باید ضد

اکسین تلکام همراه: 09124252535

-
-


( آبان 95 ) FIBER OPTIC PATCH CORD SC - SC PATCH CORD MULTI MODE SC - SC DUPLEX 1M PATCH CORD MULTI MODE SC - SC DUPLEX 3M PATCH CORD MULTI MODE SC - SC DUPLEX 5M PATCH CORD MULTI MODE SC - SC DUPLEX 10M PATCH CORD SINGEL MODE SC - SC DUPLEX 1M PATCH CORD SINGEL MODE SC - SC DUPLEX 3M PATCH CORD SINGEL MODE SC - SC DUPLEX 5M PATCH CORD SINGEL

شبکه مرکزی ایرانیان همراه: 09197102800

-
-


( آبان 95 ) پچ پنل فیبر نوری fiber optic patch panel : پچ پنل فیبر نوری نگزانس 12 پورت داپلکس nexans fiber optic patch panel 12 port duplex sc پچ پنل فیبر نوری نکسانس 24 پورت داپلکس nexans fiber optic patch panel 24 port duplex lc اسیدیف ocdf کاست فیبر

شبکه مرکزی ایرانیان همراه: 09197102800

-
-


PRO فروش انواع فيبر نوري از 4 تا 96 كور ( ايراني - خارجي ) با كليه تجهيزات تجهیزات فیبر نوری : 6 Core ,12 Core ,24 Core , 48 Core , 96 Core تار فوجي كورا فيبر نوري شهيد قندي فيبر نوري شهيد قندي NZ OCUC(8*6),OBUC (6*6) فيبر نوري TKF

لیندا کیانی تلفن: 88951117

-
-


PRO تجهیزات فیبر نوری : کابل فیبر نوری خاکی کابل فیبر نوری هوایی کابل فیبر نوری سینگل مود کابل فیبر نوری مالتی مود باکس فیبر نوری مفصل فیبر نوری آداپتور فیبر نوری پچ کورد فیبر نوری پیگتیل فیبر نوری مفصل

لیندا کیانی تلفن: 88951117

-
-


PRO انواع فیبر نوری ( کابل سینگل مود کابل مالتی مود کابل فیبر نوری 6 کور 8 کور 12 کور 24 کور ش INDOOR - OUTDOOR - TIGHT BUFFER a STEEL ARMORED WIRE - اهم 50/125 انواع پچ کابل فیبر نوری با سر کانکتور های SC - LC - FC - ST - DIN انواع کوپلر

لیندا کیانی تلفن: 88951117

-
-


PRO انواع کابل ها و تجهیزات فیبر نوری شبکه و مخابرات Single mode- multi mode 6Core – 8Core – 12Core – 24Core -48Core فیبر نوری لوز تیوپ و تاید بافر: (steel armored) فیبر های هوائی – فیبر های خاکی – فیبر نوری با کاور فلزی کابل های

لیندا کیانی تلفن: 88951117

-
-


PRO فروش پیگتیل - پچ کرد و آداپـــــــتور فیبر نوری برند نگزنس به صورت عمده با قیمت عالی: پیگتیل (SC - LC- FC- ST- DIN) سینگل مود و مالتی مود , OM3 , OM4 پچ کرد نگزنس : پچ کورد SC-SC پچ کورد SC-LC پچ کورد SC-FC پچ کورد

لیندا کیانی تلفن: 88951117

-
-


Tech فروش ویژه انواع کابل شبکه outdoor کایل شبکه کت سیکس outdoor Outdoor cable cat6 ftp , کابل شبکه کت فایو outdoor , outdoor cable cat5e ftp قیمت های رقابتی کابل شبکه nexans outdoor و کابل شبکه uincom outdoor کابل شبکه اوت دور – کابل نگزنس outdoor

itshop تلفن: 02188951117

-
-


TECH پچ کوردنگزنس همانند کابل بلدن از بهترین مواد و بالاترین درصد خلوص ممکن مس ساخته شده است. پچ کورد بلدن در طول‌ها و رنگ‌های مختلف عرضه می‌گردد. طول و Category کابل‌های به قرار زیر می‌باشد: ● پچ کورد

itshop تلفن: 02188958489

-
-