stars

تازه های کامپیوتر :: خدمات شبكه
PRO این شرکت به عنوان نمایندگی رسمی تجهیزات نگزنس در ایران مفتخر است به ارائه انواع تجهیزات مسی و فیبر نوری نگزنس فرانسه. فیبر نوری نگزنس در حالت های مختلف عرضه میگردد: انواع فیبر نوری سینگل مود نگزنس

لیندا کیانی تلفن: 88951117

-
-


PRO انواع کابل ها و تجهیزات فیبر نوری شبکه و مخابرات Single mode- multi mode 6Core – 8Core – 12Core – 24Core -48Core فیبر نوری لوز تیوپ و تاید بافر: (steel armored) فیبر های هوائی – فیبر های خاکی – فیبر نوری با کاور فلزی کابل های

لیندا کیانی تلفن: 88951117

-
-


PRO انواع پچ كورد فیبر نوری Patch cord : FC/PC , LC , SC ,ST , MU , MT , D4 , Din , E2000 , … -انواع پيگتيل Pigtail : FC/PC , LC , SC ,ST , MU , MT , D4 , Din , E2000 , … -انواع اداپتر تار فیبرنوری : 1)اداپتر تار فیبرنوری FC 2) اداپتر تار فیبرنوری SC 3)اداپتر

لیندا کیانی تلفن: 88951117

-
-


PRO فروش پیگتیل - پچ کرد و آداپـــــــتور فیبر نوری برند نگزنس به صورت عمده با قیمت عالی: پیگتیل (SC - LC- FC- ST- DIN) سینگل مود و مالتی مود , OM3 , OM4 پچ کرد نگزنس : پچ کورد SC-SC پچ کورد SC-LC پچ کورد SC-FC پچ کورد

لیندا کیانی تلفن: 88951117

-
-


TECH ارائه انواع کابل شبکه کت سون در مارک های متنوع : کابل شبکه کت سون نگزنس NEXANS CABLE CAT7 SFTP کابل شبکه کت سون لگراند LEGRAND CABLE CAT7 SFTP کابل شبکه کت سون یونیکام UNICOM CABLE CAT7 SFTP این شرکت تنها نماینده فروش کابل

itshop تلفن: 02188951117

-
-


Tech فروش ویژه انواع کابل شبکه outdoor کایل شبکه کت سیکس outdoor Outdoor cable cat6 ftp , کابل شبکه کت فایو outdoor , outdoor cable cat5e ftp قیمت های رقابتی کابل شبکه nexans outdoor و کابل شبکه uincom outdoor کابل شبکه اوت دور – کابل نگزنس outdoor

itshop تلفن: 02188951117

-
-


TECH فروش انواع پچ کورد شبکه در اندازه ها و متریال متفاوت Patch cord,UTP,LSZH,50cm = Cat5 & Cat6 , N101.21...BO نگزنس -Patch cord,UTP,LSZH,1m = Cat5 & Cat6 , N101.21...CO نگزنس -Patch cord,UTP,LSZH,2m = Cat5 & Cat6 , N101.21...EO نگزنس -Patch cord,UTP,LSZH,3m = Cat5 & Cat6 , N101.21...FO نگزنس -Patch

itshop تلفن: 02188951117

-
-


TECH پچ کوردنگزنس همانند کابل بلدن از بهترین مواد و بالاترین درصد خلوص ممکن مس ساخته شده است. پچ کورد بلدن در طول‌ها و رنگ‌های مختلف عرضه می‌گردد. طول و Category کابل‌های به قرار زیر می‌باشد: ● پچ کورد

itshop تلفن: 02188958489

-
-


ایران دکل ، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان دکل های مخابراتی و پایه چراغ و دوربین در ایران و بزرگترین صادر کننده دکل مهاری به کشور عراق می باشد. این شرکت با داشتن کارگاه صنعتی و با داشتن نیروی فنی مجرب

شبکه هزاره همراه: 09120212979

-
-


( آبان 95 ) کابل های نکسانس ارائه شده عبارتند از : کابل شبکه کت فایو نگزانس کابل شبکه کت سیکس نگزنس کابل شبکه کت سون نکسنس NEXANS CABLE CAT5E UTP NEXANS CABLE CAT5E SFTP NEXANS CABLE CAT6 UTP NEXANS CABLE CAT6 SFTP NEXANS CABLE CAT7 انواع

شبکه مرکزی ایرانیان همراه: 09197231998

-
-