stars

تازه های کامپیوتر :: خدمات شبكه
PRO کابل فیبر نوری در بر دارنده چندین فیبر نوری است که جهت ارتباطات در مسافت های طولانی و انتقال سریع داده ها مورد استفاده قرار می گیرد. به دلیل مزیت های قابل توجه ای که این رسانه ی انتقال نسبت به سایر

لیندا کیانی تلفن: 88951117

-
-


PRO فروش انواع فيبر نوري از 4 تا 96 كور ( ايراني - خارجي ) با كليه تجهيزات تجهیزات فیبر نوری : 6 Core ,12 Core ,24 Core , 48 Core , 96 Core تار فوجي كورا فيبر نوري شهيد قندي فيبر نوري شهيد قندي NZ OCUC(8*6),OBUC (6*6) فيبر نوري TKF

لیندا کیانی تلفن: 88951117

-
-


PRO فیوژن فیبر نوری روشی است که برای ارتباط بین دو تار فیبر نوری استفاده می گردد که به وسیله عمل جوش فیبر نوری دستگاه فیوژن انجام می شود . این عمل در اثر گرم شدن تارها (ذوب شدن تارها در نقطه جوش) توسط الکترود

لیندا کیانی تلفن: 88951117

-
-


PRO تجهیزات فیبر نوری : کابل فیبر نوری خاکی کابل فیبر نوری هوایی کابل فیبر نوری سینگل مود کابل فیبر نوری مالتی مود باکس فیبر نوری مفصل فیبر نوری آداپتور فیبر نوری پچ کورد فیبر نوری پیگتیل فیبر نوری مفصل

لیندا کیانی تلفن: 88951117

-
-


PRO ارائه خدمات فیوژن فیبر نوری تست او تی دی آر OTDR - فیوژن انواع فیبر نوری خاکی و هوایی و SM , NZ ,DS - تست OTDR انواع کابل فیبر نوری به استاندارد های مطرح 1310-1550 - شناسایی و رفع خرابی انواع خطوط فیبر نوری - نصب

لیندا کیانی تلفن: 88951117

-
-


PRO انواع فیبر نوری ( کابل سینگل مود کابل مالتی مود کابل فیبر نوری 6 کور 8 کور 12 کور 24 کور ش INDOOR - OUTDOOR - TIGHT BUFFER a STEEL ARMORED WIRE - اهم 50/125 انواع پچ کابل فیبر نوری با سر کانکتور های SC - LC - FC - ST - DIN انواع کوپلر

لیندا کیانی تلفن: 88951117

-
-


PRO این شرکت به عنوان نمایندگی رسمی تجهیزات نگزنس در ایران مفتخر است به ارائه انواع تجهیزات مسی و فیبر نوری نگزنس فرانسه. فیبر نوری نگزنس در حالت های مختلف عرضه میگردد: انواع فیبر نوری سینگل مود نگزنس

لیندا کیانی تلفن: 88951117

-
-


PRO انواع کابل ها و تجهیزات فیبر نوری شبکه و مخابرات Single mode- multi mode 6Core – 8Core – 12Core – 24Core -48Core فیبر نوری لوز تیوپ و تاید بافر: (steel armored) فیبر های هوائی – فیبر های خاکی – فیبر نوری با کاور فلزی کابل های

لیندا کیانی تلفن: 88951117

-
-


PRO انواع پچ كورد فیبر نوری Patch cord : FC/PC , LC , SC ,ST , MU , MT , D4 , Din , E2000 , … -انواع پيگتيل Pigtail : FC/PC , LC , SC ,ST , MU , MT , D4 , Din , E2000 , … -انواع اداپتر تار فیبرنوری : 1)اداپتر تار فیبرنوری FC 2) اداپتر تار فیبرنوری SC 3)اداپتر

لیندا کیانی تلفن: 88951117

-
-


PRO فروش پیگتیل - پچ کرد و آداپـــــــتور فیبر نوری برند نگزنس به صورت عمده با قیمت عالی: پیگتیل (SC - LC- FC- ST- DIN) سینگل مود و مالتی مود , OM3 , OM4 پچ کرد نگزنس : پچ کورد SC-SC پچ کورد SC-LC پچ کورد SC-FC پچ کورد

لیندا کیانی تلفن: 88951117

-
-